O mnie

     Zwlekałam z uzupełnieniem tej strony dobry rok. Zdecydowanie nie lubię pisać o sobie i nie miałam pojęcia, że wymyślenie kilku zdań na swój temat sprawi mi taką trudność!
     Jestem z Dolnego Śląska. Tutaj żyję i tutaj się urodziłam (w roku 1998). Zdecydowanie uważam, że Polska jest piękna i nie chciałabym jej opuszczać na stałe. Kusi mnie jedynie wyjazd na dobrą uczelnie zagraniczną, ale ta decyzja przyjdzie z czasem. Jednocześnie kocham uczyć się języków, zwłaszcza angielskiego. Podróże i poznawanie nowych kultur towarzyszą mi od małego i mam nadzieję, że tak zostanie. Moje pasje są naprawdę zróżnicowane. Rozpoczynając od grafiki komputerowej, z którą wiąże plany na przyszłość, aż po blogowanie tutaj. Ta druga towarzyszy mi już od wielu lat.
     Pierwszego bloga założyłam w wieku 9 lat. Nie miałam pojęcia, że rozpęta to prawdziwą burzę, a z roku na rok będę coraz bardziej udoskonalała siebie, zdjęcia i teksty. Tematyki były różne. Przechodziłam tak naprawdę przez wszystko, ale wreszcie czuję, że znalazłam ten złoty środek, w którym chciałabym zostać i który kocham.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

♡dziękuje za każdy komentarz, bardzo mnie to motywuje :*
♡zostaw w komentarzu adres swojego bloga, na pewno go odwiedzę ^^
♡jeśli Twój blog mi się spodoba, zaobserwuję :*