czerwca 12, 2014

Cherry!

Jeszcze tylko jutro i wolność, ostatni dzień i wszystko będzie gotowe, wyjaśnione, praktycznie nieodwołalnie. Wreszcie mogę odrobinę odpocząć, chociaż jutro muszę poprawić 2 prace z informatki. Na szczęście mamy 2 godziny z rzędu, więc spokojnie powinnam zdążyć wszystko zrobić. Jak na razie przewiduję średnią 4.88 z czego jestem bardzo zadowolona. W dodatku wywalczyłam upragnioną 5 z fizyki i czuję się spełniona.


Od przyszłego tygodnia znowu mogę czynnie i regularnie odwiedzać moją ukochaną siłownię. Ostatnio ze względu na szkołę postanowiłam delikatnie odpuścić. Już naprawdę wiele zawaliłam tylko po to, aby posiedzieć te parę godzinek ćwicząc.


Wczoraj popołudniu miałam już luźniejszy dzień. Martwiłam się jedynie o wynik kartkówek z fizyki, ale jak już wspominałam, wszystko się udało. Z tej okazji odwiedziła mnie Madzia. Miłą niespodzianką było kilka misek z bananami, truskawkami, czereśniami i innymi przepysznymi owocami. Od razu spróbowałyśmy tych przysmaków i okazało się, że czereśnie były niesamowicie słodkie. Wzięłyśmy je na górę i zaczęłyśmy zajadać.


Nawet teraz, gdy na nie patrzę, to ślinka mi cieknie i mam ochotę zjeść więcej :( Niestety wczoraj pochłonęłyśmy wszystkie i to w rekordowym czasie. Na szczęście sezon na te owoce trwa i będę miała jeszcze niejedną okazję aby coś spałaszować.


Na przyszły tydzień w planach oprócz siłowni mam również większy wypad na zakupy, więc spodziewajcie się posta z nowościami, a przy tym może jakiś outfit?

 Swoją drogą jak tam wasze oceny i średnie?
 Dostaniecie się do wymarzonego liceum?
 Już w przyszłym tygodniu wyniki egzaminów :(
 Powodzenia :*

3 komentarze:

 1. Oceny mam w miarę dobre, mam nadzieję że dostanę się do wybranej szkoły. :)

  Mogłabyś mi pomóc i poklikać w linki z tego posta? KLIK Z góry dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 2. W tym roku z ocenami świetnie również udało mi się wywalczyć 5 z fizyki :D Te owoce wyglądają pysznie :) this-is-my-sweet-dream.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. w tym roku z ocenami u mnie dobrze jak nigdy więc mogę powiedzieć, że wakacje rozpoczęte (:

  OdpowiedzUsuń

♡dziękuje za każdy komentarz, bardzo mnie to motywuje :*
♡zostaw w komentarzu adres swojego bloga, na pewno go odwiedzę ^^
♡jeśli Twój blog mi się spodoba, zaobserwuję :*