maja 22, 2014

Chill day :3

Miałam bardzo ciężką noc, dlatego mama postanowiła, że zostanę w domu. Ostatnio z moim zdrowiem jest coraz gorzej, ale mam nadzieję, że wszystko się polepszy. Musiałam odpuścić sobie dzisiaj siłownię. Jednak pomyślałam, że skoro mamy taką ładną pogodę, to może należy to wykorzystać? Zamiast wylegiwać się w łóżku, wzięłam książkę i zaczęłam wylegiwać się na leżaczku.


Pewnie każdy z was przyzna, że pogoda jest cudowna, chociaż jest bardzo gorąco. Ja ze względu na moją bardzo jasną karnację staram się łapać każdy promyczek słońca. Nie chcę razić bielą swoich nóg w szkole kolegów i koleżanki :( Wprawdzie w mojej siłowni jest solarium, ale jakoś boję się skorzystać. Już nie chodzi o to, że jest to niezdrowe (przynajmniej w ogólnej opinii, nigdy na ten temat nie czytałam), ale o sam fakt, że po obejrzeniu filmu "oszukać przeznaczenie" (chyba 3 część? ta z rollercoasterem ^^ ), po prostu boję się, że spotka mnie to samo, co te dziewczyny haha :D


Piękne słoneczko ^^ Taka pogoda mogłaby być już cały czas. Tylko fajnie by było, gdyby więcej wiało, ale i tak nie mogę narzekać. Wreszcie jest ciepło. Nie jestem zwolenniczką zimy. Oczywiście pomijając błoto i roztapiające się śniegi, jest piękna, ale to lato jest moją ulubioną porą roku ^^ Pewnie jak większości z was.

A teraz co do postów o zdrowym odżywianiu i ćwiczeniach - jutro, najpóźniej pojutrze, pojawi się pierwszy post. Będzie to takie ogólne wprowadzenie, czyli najważniejsze informacje, które powinniśmy wiedzieć, na temat diety i odchudzania. Mam nadzieję, że ta seria wam się spodoba i będę mogła pisać o tym częściej.

1 komentarz:

  1. świetna notka :) zapraszam http://n0-p3rspeciv3.blogspot.com/
    mogłabyś poklikać w linki w tym poście? -> http://n0-p3rspeciv3.blogspot.com/2014/04/o-8-godzinie-juz-syszaam-swojego-brata.html
    z góry bardzo Ci dziękuje i napisz mi jak moge się odwdzięczyć :)

    OdpowiedzUsuń

♡dziękuje za każdy komentarz, bardzo mnie to motywuje :*
♡zostaw w komentarzu adres swojego bloga, na pewno go odwiedzę ^^
♡jeśli Twój blog mi się spodoba, zaobserwuję :*